Слухай онлайн
Політика

Немає жодного виправдання особам, які прорвали Держаний кордон України, - заява ГО Львівщини

1/2
Громадські організації Львівщини засудили події, що відбулися на пункті пропуску «Шегині» у неділю, 10 вересня. Про це йдеться у спільній заяві, розісланій ЗМІ.

Подаємо заяву повнотекстово:

«Учора (10 вересня – ред.) ми стали свідками як група провокаторів вривається і порушує цілісність українського кордону. Співучасниками злочинного сценарію стали не лише "активісти" і "люди під ейфорією", а й народні депутати (а це ті, хто творить закон і має неухильно його дотримуватися). Та крім обранців народу, головний каталізатор порушення прориву - екс-президент Грузії, людина, позбавлена громадянства, людина яка на словах вважає себе українцем, натомість зухвало та лицемірно переступає усі букви Закону.

Неприпустимо, що Україна знову стане епіцентром обговорень у світі через провокації порушників. Не можна допустити, щоб через політичні амбіції зацікавлених осіб, піддавали сумніву питання безпеки кордону.

Адже вже впродовж 3 року військовослужбовці на передовій, на Сході України, доводять - рубежі країни непохитні, а ворогу не місце на чужій землі.

Ми, представники громадських організацій Львівщини, рішуче засуджуємо провокативні дії, які відбулися 10 вересня 2017 року на Західному кордоні.

Немає жодного виправдання особам, які прорвали Держаний кордон України, тому ми вимагаємо покарати всіх, без винятку, осіб, які завдали непоправної шкоди іміджу нашої держави».

Заяву підтримали: ГФ «ПАТРІОТ», ГО «Українські ветерани Афганістану», ГО «Афганська сотня», ГО ВПВ «Патріот», ГО «Всеукраїнське об’єднання Учасників Бойових Дій та волонтерів АТО» Львівська обл., ГО «ЛОС СЗБ АТО та сімей загиблих», ГО «Центр спияння ветеранам, полоненим та зниклим безвісті в АТО», Мати загиблого учасника АТО Костирка Г., ВП ГО «Правий Сектор».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ