Слухай онлайн
Cуспільство

Невдовзі у Львові запрацює нова адміністративна будівля поліції

Фото поліція Львівської області
Фото поліція Львівської області
Фото поліція Львівської області
Фото поліція Львівської області
1/2
29 липня відбулася робоча зустріч у рамках реалізації проєкту "Створення системи швидкого реагування на злочини і події у Львові" для забезпечення цілодобового оперативного контролю за оперативною ситуацією у місті, швидкої обробки та аналізу отриманої інформації. Про це повідомили 30 липня Гал-інфо у відділі комунікації поліції Львівської області.

У зустрічі взяли участь представники поліції Львівщини на чолі з керівником ГУНП Олександром Шляховським та його заступником Володимиром Ільчишиним. Серед учасників - голова Спільного технічного секретаріату Програми транскордонного співробітництва Польща–Білорусь–Україна 2014–2020 Анджей Слодкі, директор Центру Європейських проєктів Лешек Буллер, голова Регіонального офісу Спільного технічного секретаріату Програми транскордонного співробітництва у Львові Ольга Парасоцька.

Метою проєкту є покращення матеріально-технічної бази поліції Львівщини, а також запровадження технічних інновацій, забезпечення можливості цілодобового оперативного контролю за ситуацією у місті, швидкої обробки та аналізу отриманої інформації.  

Наразі у рамках реалізації проєкту тривають будівельні роботи нової адміністративної будівлі на вулиці Стрийській та роботи із реконструкції ще шести адміністративних будівель (на вулицях Романчука, Мартовича, Городоцькій, Чупринки, Червоної Калини та Академіка Кучера) у Львові.

"Вже невдовзі завершиться будівництво адміністративної будівлі поліції на вулиці Стрийській та ремонти у територіальних підрозділах, зокрема облаштовуються приміщення "вхідної групи" - місця, куди приходять люди, де розташовані чергові служби. Це сприятиме підвищенню рівня надання сервісних послуг громадянам та зміцнення довіри населення до роботи поліцейських, що є одним з пріоритетних завдань діяльності поліції Львівщини", - зазначив Олександр Шляховський.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ