Незабаром Львів відвідає лідер Української народної партії Юрій Костенко
Слухай онлайн
Політика

Незабаром Львів відвідає лідер Української народної партії Юрій Костенко

17 вересня Львів відвідає лідер Української народної партії Юрій Костенко. Про це «Гал-info» повідомила  прес-служба ЛОО УНП.
За попередньою інформацією саме в цей день УНП проведе у Львові збори депутатів місцевих рад Львівщини. Також на збори запрошено депутатів районних, сільських, селищних, міських рад, міські, сільські та селищні голови Львівщини, які є членами або висуванцями УНП.
Як зауважує голова ЛОО УНП Богдан Козак: «Головна мета зборів – задекларувати позицію представників УНП в місцевих органах влади, у зв’язку з ідеологічними розбіжностями УНП з Верховною Радою  та Урядом. Коли УНП не потрапила в парламент, багато аналітиків намагалися переконати нас і наших виборців у тому, що ми є політичними невдахами. Однак ми вважаємо великим успіхом для себе і для України те, що виборці нам довірили захист своїх інтересів у владі на місцях, адже саме з місцевою владоможцями виборці безпосередньо контактують,  і часто саме до них мають найбільше зауважень.»
«Збори наших депутатів стануть першим координаційним заходом, на якому ми започаткуємо обмін досвідом, а також розробимо механізми взаємного інформування, для ефективнішого впливу на місцеві органи влади та їх контролю. Говоритимемо більше про економіку, екологію, сільське господарство, створення нових робочих місць, менше - про політику», - заявив Богдан Козак, передає прес-служба ЛОО УНП.
Нагадаємо на Львівщині УНП має свої фракції у 17 районних радах та 14 міських радах. Найчисельнішими є фракції у Буському та Жидачівському районі. Загалом у місцевих радах Львівщини різного рівня УНП понад 700 депутатів та понад 50 сільських, селищних голів є представниками УНП.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...