У ніч на 16 травня 2025 року, починаючи з 00:00, противник здійснив атаку на Україну, застосувавши 112 ударних БпЛА типу Shahed та безпілотників-імітаторів різних типів. Про це повідомляє Командування Повітряних сил ЗСУ.
Дрони були запущені з напрямків брянська, курська, орла, міллерово та приморсько-іхтарська, що на території рф.
Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи радіоелектронної боротьби (РЕБ) та мобільні вогневі групи Сил оборони України.
Станом на 09:00 підтверджено збиття 73 ударних БпЛА типу "Shahed" (та інших типів безпілотників) над східними, північними, південними та центральними регіонами країни. Додатково, 36 ворожих безпілотників-імітаторів були локаційно втрачені та не досягли цілей, не спричинивши негативних наслідків.
Внаслідок ворожої атаки постраждали Одещина, Житомирщина, Чернігівщина, Миколаївщина та Київщина.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ