Слухай онлайн
Cуспільство

Нічний експрес №1211 Львів–Одеса здобув популярність уже на старті

Нічний експрес №1211 Львів–Одеса здобув популярність уже на старті, - прес-служба Львівської залізниці.

У неділю, 29 жовтня цього року, зі Львівського головного вокзалу вирушив у перший рейс нічний експрес №12/11 сполученням Львів–Одеса. Завдяки широкій інформаційній кампанії про призначення нового поїзда та зручному сервісу з реалізації проїзних документів заселеність нового поїзда у першому рейсі становила 84%. Зі запропонованих 348 місць посадку по станції Львів здійснило понад 290 пасажирів.

Попри доволі пізній час відправлення нового поїзда та примхливу львівську осінь, ця подія привернула увагу багатьох львів’ян та гостей міста, які разом зі залізничниками урочисто провели у першу подорож пасажирів нічного експреса. Із непересічною подією усіх присутніх привітав директор регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Іван Груник. Керівник Львівської магістралі зазначив, що запровадження нового комфортабельного сполучення між Львовом та Одесою має важливе значення, адже сприятиме не лише соціально-економічному розвитку обласних центрів та регіонів, а й поглибленню культурних зв’язків між ними, зокрема унікальному об’єднанню неперевершених історико-культурних колоритів Галичини та Південної Пальміри.

«Новий поїзд складається із десяти пасажирських вагонів українського виробництва, сім із них виготовлені у цьому році, ще три пройшли капітально-відновлювальний ремонт. Загалом на придбання семи та ремонт трьох вагонів витрачено близько 200 млн грн. Ці кошти – пряма інвестиція ПАТ «Укрзалізниця» у розвиток вітчизняної економіки, у підвищення комфорту залізничних подорожей, безпеки пасажирів та руху поїздів. Оновлюючи парк рухомого складу, Українська залізниця дбає про вітчизняного виробника, розширюючи сервіс та запроваджуючи нові сполучення – рухається назустріч пасажирам, дбаючи про реноме надійного та комфортного перевізника», – зазначив Іван Груник.

Чудового настрою у подорож першим пасажирам нічного експреса Львів–Одеса додав творчий дарунок учасників шоу-балету «Життя», які вдало поєднали у танцювальній композиції популярні галицькі та одеські мотиви. Приємно здивовані такою увагою пасажири не шкодували оплесків та овацій, дякували артистам та залізничникам і заходилися роботи фото на згадку… За хвилину поїзд рушив у дорогу, а вже через десять годин комфортної подорожі його гостинно зустрічала привітна Одеса.

Довідково. Нічний експрес №12/11 сполученням Львів–Одеса курсує через день, зі Львова – по парних числах місяця, з Одеси відповідно – по непарних. Зі Львова поїзд відправляється о 22:15. На шляху прямування передбачені зупинки на станціях Тернопіль (00:16-00:20), Хмельницький (02:10-02:13), Жмеринка (03:36-03:56), Подільськ (06:20-06:22). В Одесу потяг прибуватиме о 08:35.

З Одеси до Львова поїзд №11/12 вирушає о 21:55 зі зупинками на станціях Подільськ (00:10-00:12), Жмеринка (02:37-02:57), Хмельницький (04:20-04:23), Тернопіль (06:03-06:06). До Львова поїзд прибуває 07:55.

Повну відстань від Львова до Одеси нічний експрес №12/11 долає за 10 год. 20 хв. Час подорожі на зворотному шляху становить 10 год.

Варто зауважити, що нічний швидкий поїзд №26/25, який щоденно курсує у сполученні Львів–Одеса, долає відстань від столиці Галичини до Південної Пальміри за 12 годин 10 хвилин, а зворотно – за 12 годин 07 хвилин. Таким чином рух нового поїзда в цьому сполученні пришвидшено на 2 години.

До складу нового нічного експреса №12/11 залізничники включили 7 нових пасажирських вагонів виробництва ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» та 3 пасажирські вагони, що пройшли капітально-відновлювальний ремонт. Загалом у поїзді на вибір пасажирів 8 купейних та 2 вагони СВ.

Реалізація проїзних документів на поїзд здійснюється у залізничних касах та через електронні сервіси. Нагадаємо, що ціна квитків регулюється коефіцієнтом вартості й змінюється впродовж тижня залежно від обраного дня подорожі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...