Слухай онлайн
Політика

Ніхто нікому не дає гарантії, що нова Конституція буде значно ефективнішою і краще буде виконуватися — Ігор Коліушко

«Ніхто нікому не дає і не може дати гарантії, що нова Конституція України буде значно ефективнішою і краще буде виконуватися. Не можна говорити, що давайте сьогодні приймемо нову Конституцію України і все. Це основний закон держави і повинні пройти масштабні широкі громадські та наукові обговорення перед прийняттям такого документу», — зазначив сьогодні у стінах Львівського національного університету імені Івана Франка під час засідання «круглого столу» на тему: «Нова Конституція — Чому? Коли? Як» голова правління Центру політико-правових реформ Ігор Коліушко.
«Якщо політики при кожній проблемі будуть вимагати внесення змін у Конституцію, а не шукатимуть шлях її вирішення у відповідності до чинної Конституції, то ми взагалі не вийдемо із цього конституційного тупика», — зазначив експерт.
Він також додав, що внесення змін у Основний Закон не повинно відбуватися пакетом, а повинно проходити голосуванням різним законом. «Також зміни можна вносити відповідно до рішення Конституційного суду, але тут вже без втручання парламенту. Нова Конституція України повинна визнаватися і у Львові, і у Києві, і у Одесі. Якщо вона буде визнаватися і на Галичині, і на Слобожанщині, а не приносити нові проблеми, то вона буде ефективною», — резюмував експерт.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ