Слухай онлайн
Cуспільство

«Нова пошта» чи «Ін Тайм»: порівняння тарифів і строків доставки популярних операторів

Якісна та швидка робота служб доставки наразі стала звичним явищем. Компанії-перевізники в умовах здорової конкуренції прагнуть створити для клієнта якнайкращі умови відправлення-отримання посилок, бандеролей, листів, цінних паперів. Однак, в чому різниця між компаніями, і яка служба доставки перевезе вашу посилку швидше та дешевше, розібратися не так просто.

Кожен перевізник з часом формує власну систему ціноутворення. Один встановлює високі тарифи, інший знаходить можливості їх знизити. І якщо ви вперше плануєте відправити вантаж, то питання вартості та швидкості вас, безумовно, хвилюватимуть. На українському ринку вантажоперевезень є кілька лідерів доставки. В цій статті ми розглянемо переваги та недоліки двох компаній: «Нова пошта» та «Ін Тайм». Поговоримо про тарифи, швидкість доставки та як можна відстежити посилку Нової Пошти й компанії «Ін Тайм».

Що спільного між «Ін Тайм» та «Новою поштою»

«Нова пошта» та «Ін Тайм» є одними найзатребуваніших транспортних компаній в Україні. Своїм клієнтам під час виконання послуг обидва перевізники гарантують:

 • швидке та своєчасне транспортування;

 • відповідальність за процес доставки вантажів (у тому числі й фінансову);

 • допомогу в оформленні документації;

 • велику кількість додаткових послуг;

 • максимальні зручності.

Кожна з цих гарантій, без сумніву, дуже цінна. Однак дуже важливим питанням є вартість доставки.

Що дешевше та швидше: «Ін Тайм» чи «Нова пошта»

Повна інформація про тарифи кожної транспортної компанії міститься на їхніх сайтах. Прайси передбачають усі можливі варіанти та способи доставки. Однак для зручності користувачів на ресурсах передбачені онлайн-калькулятори. Сервіс значно полегшує розрахунок вартості послуги. Вам потрібно лише зважити й заміряти пакунок, а потім ці дані внести до спеціальної форми розрахунку.

Як розраховується вартість доставки

Зайдіть на сторінку з онлайн-калькуляротом та введіть туди розміри й вагу вантажу. Наприклад, нам потрібно відправити посилку вагою 15 кг, з габаритами 65х75х68 см з оголошеною вартістю 3000 грн без пакування. Вантаж будемо пересилати з Харкова до Первомайська Миколаївської області у форматі «Відділення-Відділення».

Вводимо дані на сайті компанії «Ін Тайм»

Описуємо необхідний для відправлення товар.

Отримуємо інформацію про строки та вартість доставки.

Служба доставки «Ін Тайм» пропонує доставити наш товар до пункту призначення за три дні. І обійдеться ця послуга в 296 грн.

Тепер скористаємося онлайн-калькулятором на сайті «Нової пошти».

Додаємо вагу та габарити нашої посилки.

Натискаємо кнопку «Розрахувати» та отримуємо інформацію.

Щоб дізнатися, коли наш вантаж буде доставлений, потрібно перейти на сторінку «Терміни доставки». Вводимо потрібні дані та натискаємо кнопку «Розрахувати».

На екрані з’являється орієнтовна дата доставки.

«Нова пошта» обіцяє доставити наш вантаж такої ж ваги у те ж саме місце за 2 дні, однак коштуватиме це 381 грн, з яких 359 грн — вартість доставки та 22 грн — плата за пакування.

Переваги та недоліки кожного перевізника

Переваги та недоліки кожної компанії можемо спостерігати в інфографіці.

«Нова пошта» та «Ін Тайм»: як відстежити посилку

Варто також відзначити, що найпопулярніші перевізники відрізняються між собою за способами відстеження посилок. «Нова пошта» пропонує відстежити відправлення тільки по накладній. Тоді як на сайті «Ін Тайм» є можливість знайти свою посилку та номером декларації та номером телефону. Крім того, є можливість знайти вантаж у дорозі за допомогою SMS-повідомлення та чат-боту в Telegram та Viber.

Відслідкування можна здійснювати як у браузері на офіційному сайті, так і через мобільний застосунок. Однак якщо ви користуєтесь послугами одразу й «Нової пошти» й «Ін Тайм», то найкраще відслідкувати вантаж через сервіс Posylka.net. Перевага ресурсу в тому, що вам не потрібно щоразу шукати сайт компанії-вантажоперевізника, щоб знайти відправлення. Достатньо ввести номер декларації у спеціальне поле відстеження. Сайт сам вас закине на сторінку потрібної служби доставки та покаже всю наявну інформацію. Зареєстровані особи можуть на Posylka.net відстежувати одразу до 30 посилок різних операторів поштового зв’язку.

Як вибрати службу доставку

Обираючи службу доставки для свого вантажу, насамперед, потрібно орієнтуватися на власні потреби. Якщо вам потрібно доставити посилку дуже швидко, то доведеться заплатити за транспортування більшу суму. Якщо поспішати не треба, можна й заощадити.

Якій би компанії ви не довірили своє відправлення, варто пам’ятати, що всі перевізники максимально націлені на відсутність проблем у своєму сервісі. Адже це впливає не тільки на прибутковість компанії, але й на її репутацію.

Головне — це збереження вантажу в дорозі та можливість звести до мінімуму можливі ризики. Тому обов’язково зверніть увагу, чи може забезпечити компанія такі моменти:

 • страхування вантажів та компенсація у разі непередбачуваної ситуації;

 • калькулятор вантажоперевезень;

 • послуги вантажників та спецтехніки;

 • транспортування великогабаритних та важких вантажів;

 • гарантії оптимізації маршрутів;

 • юридичні гарантії правильного оформлення документів.

Після того, як ви розглянете ці моменти та зрозумієте, що вони повністю відповідають вашим вимогам, можна розглянути та порівняти вартість і швидкість доставки.

Реклама

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ