Слухай онлайн
Cуспільство

Нова "схема" управління транспорту і перевізників

Як повідомили ЗМІ, львівські перевізники сплатили по 3 400 грн штрафу за невипуск автобусів на маршрути.

Як пише видання "Твоє місто", четверо львівських перевізників сплатили перші штрафи за невипуск автобусів на маршрути. Скан-копії відповідних квитанцій про оплату Tvoemisto.tv отримало у відповідь на інформаційний запит в управлінні транспорту ЛМР.

Також у прес-службі ЛМР повідомили, що управління транспорту знову оштрафувало перевізників, утім причину та маршрути поки що не уточнили. Роботу перевізників моніторять через додаток UA.GIZ TREK, до якого мають доступ наразі лише працівники управління транспорту.

Натомість ГО "За якісний транспорт", яка постійно моніторить наявність транспорту на маршрутах Львова, щодня звітує про порушення з боку перевізників. Згідно з інформацією із сайту www.kstat.pp.ua, щодня на маршрути міста де є заключні договори не виїжджає понад 30 % автобусів.

"Читаючи вчорашні новини про перші штрафи, які сплати наші перевізники, ми розуміємо, що це нова схема легалізації порушень. Тому наша громадська організація звернеться в ЛКП "Львівавтодор", щоб там надали дані GPS-трекерів від моменту підписання договорів до вчорашнього дня.

Ми проаналізуємо, чи за цей період було лишень одне порушення зі сторони перевізників, бо згідно з договором, якщо протягом трьох дні на одному із об`єктів конкурсу було менше 80% автобусів, то це за собою тягне на штрафні санкції.

"Ми сумніваємось у тому, що протягом двох місяців (від коли діють договори), тільки один раз перевізники порушили цей договір. Тому якщо будуть виявлені такі зловживання зі сторони управління транспорту, то ми скеруємо заяву до правоохоронних органів за статтею 364 ККУ (зловживання владою або службовим становищем)", - зазначив голова правління ГО "МІКЦ "За Якісний Транспорт" Роман Пасічний.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");