Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Нові каналізаційні люки із залізобетону та полімерних матеріалів крадіїв не цікавитимуть

Міський голова Андрій Садовий на розширеній апаратній нараді, що відбулася в понеділок, 5 вересня, дав доручення керівництву ЛМКП «Львівводоканал» вирішити проблему відкритих люків. Комунальники зобов’язалися виконати це доручення до кінця вересня, до початку святкування 750-ї річниці міста Львова. Повідомили у відділі громадських зв’язків Львівської міської ради.

 За інформацією ЛМКП «Львівводоканал», ситуація із розкраданням каналізаційних люків є доволі проблематичною. Протягом цього року викрадено 412 каналізаційних люків, вартість кожного з них становить 400 гривень. Збитки підприємства становлять 160 тисяч гривень.
 ЛМКП «Львівводоканал» закликає крадіїв та безвідповідальних збирачів металобрухту схаменутися, адже подальше сприяння в розкраданні каналізаційних люків завдає не лише матеріальної шкоди підприємствам, а, насамперед, загрожує зручності та безпеці мешканців міста. Фахівці “Львівводоканалу” стверджують, що крадіжка люків може призвести до дуже серйозних наслідків: у результаті виявляються відкритими каналізаційні колодязі, діаметр яких становить від 0,6 м. При цьому швидкість руху води в цих колекторах – 1,0 – 4,0 м/с. Падіння в такий колодязь може призвести до важких травм або смерті.
 Крім того, відкриті колодязі, розташовані просто на проїжджій частині, неодноразово ставали причиною аварії на дорогах.
 Зараз підприємство «Львіводоканал», за прикладом рівненських колег, має намір закупити люки, виготовлені із залізобетону та полімерних матеріалів. Завдяки спеціальним наповнювачам такі люки не підлягають подальшій утилізації, відповідно не викликають інтересу у заготівельників вторинної сировини.
 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...