Слухай онлайн
Політика

Новоженець дав Ющенку місяць, щоб звільнити львівського губернатора

Вшановуючи 90-ту річницю проголошення Самостійної України учасники народного віче, яке відбулося 20 січня 2008 року біля пам’ятника першому Президентові України М.Грушевському, і організатором якого була Українська республіканська партія, вимагають від Президента, Верховної Ради та Кабінету Міністрів України домагатися від спадкоємниці СРСР – Російської Федерації сплатити Україні фінансові компенсації за людські втрати періоду окупації у розмірі 10 трлн 250 млрд грн, а також повернути втрачені заощадження українських громадян в сумі еквівалентній132 млрд доларів США; терміново вивести з України окупаційний російський Чорноморський флот.
Також учасники віча вимагають від перших осіб держави головним завданням розбудови державності вважати українізацію усіх сфер суспільного життя.
Окрім того, під час народного віче було висунуто вимогу негайно усунути з посади львівського губернатора Петра Олійника «за погіршення соціально-економічного стану в області, розвал промисловості та сільського господарства».
Як розповів сьогодні під час прес-конференції депутат Львівської облради Ростислав Новоженець, у випадку зволікання з відставкою буде ініційовано місцевий референдум щодо висловлення недовіри Петру Олійнику. За словами Новоженця, УРП дає Президентові місяць для вирішення цього питання.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ