Слухай онлайн
Економіка

Новим головою правління КРЕДОБАНКу призначений Дмитро Крепак

Спостережна Рада КРЕДОБАНКу на своєму засіданні 28 травня 2012 року ухвалила рішення про призначення Дмитра Крепака на посаду Голови Правління КРЕДОБАНКу строком на три роки з дати отримання відповідного погодження Національного банку України. Як Голова Правління Дмитро Крепак буде здійснювати нагляд за вертикаллю загальнобанківського менеджменту КРЕДОБАНКу. Про це повідомила прес-служба банку.

Починаючи з 2 липня 2012 року та до дати отримання погодження Національного банку України Дмитро Крепакбуде виконувати обов'язки Голови Правління КРЕДОБАНКу.

У банківський сфері Дмитро Крепак працює з 1994 року. До обрання Головою Правління КРЕДОБАНКу він обіймав посаду Заступника Голови Правління з роздрібного бізнесу у ПАТ «Перший Український Міжнародний Банк». В період з 2006 року по 2011 рік працював в системі «Райффайзенбанк Аваль», де очолював департамент стратегії і проектів трансформаційного офісу, а згодом департамент розвитку мережі і якості обслуговування в роздрібному бізнесі. Має понад п’ятирічний досвід роботи в Сполучених шатах Америки.

Дмитро Крепак закінчив Московський державний університет міжнародних відносин (м.Москва, Російська федерація), де отримав диплом магістра з розвитку міжнародного бізнесу. У 2001 році отримав диплом MBA в Уортонській школі бізнесу Пенсільванського університету (Wharton School of Business, University of Pennsylvania), США.

Посада Голови Правління КРЕДОБАНКу залишалась вакантною з грудня 2011 року, коли завершився трирічний строк повноважень Івана Феськіва. Відтоді за рішенням Спостережної Ради обов’язки Голови Правління Банку виконує Перший Заступник Голови Правління Марцін Куксіновіч

Довідка.

ПАТ «КРЕДОБАНК» було засновано у Львові i зареєстровано у Державному Банку колишнього СРСР 14 травня 1990 р. Банк є правонаступником АТ «Західно-Український Комерційний Банк» та АТ "Кредит Банк (Україна)".

ПАТ «КРЕДОБАНК» є найбільшою польською інвестицією у банківську установу України, його статутний фонд становить 1 919 мільйонів грн. У структурі акціонерного капіталу інвестиції західного стратегічного інвестора – PKO Bank Polski становлять 99,6%. Регіональна мережа Банку ПАТ «КРЕДОБАНК» охоплює понад 130 підрозділів майже у всіх областях України, зокрема в Автономній Республіці Крим, а також понад 330 власних банкоматів. Клієнтами ПАТ «КРЕДОБАНК» є 34,5 тис. юридичних осіб і підприємців та понад 360 тис. фізичних осіб.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");