Слухай онлайн
Політика

НРУ не збирається приєднуватися до жодної з політичних сил – Борис Тарасюк

НРУ не збирається приєднуватися до жодної з політичних сил – заявив голова НРУ Борис Тарасюк сьогодні, 21 жовтня, під час брифінгу у Львові. Особливо це стосується Блоку Юлії Тимошенко, до якого, нагадаємо, цього тижня приєдналася ПРП.

Як пояснив Борис Тарасюк, на його думку, БЮТ не є тією політичною силою, яка сповідує національно-демократичні принципи.
„Рух є цілком самодостатньою політичною силою, і ми не збираємося ні до кого приєднуватися. Усі свої сили ми зараз скеровуватимемо на зміцнення і активізацію НРУ”, - наголосив Борис Тарасюк.
Щоправда, за його словами, Рух не проти об’єднання національно-демократичних сил істворення єдиного національно-демократичного фронту. Щоправда, як наголосив Тарасюк, наразі жодних спроб до об’єднавчих процесів він не бачить. „Одразу після закінчення виборів ми звернулися до всіх національно-демократичних сил із закликом до об’єднання. Однак у цьому процесі було занадто багато ініціаторів, які хотіли, щоб об’єднувалися саме навколо них, і не могли поступитися своїми амбіціями в ім’я спільної справи”, - переконаний Борис Тарасюк.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");