Слухай онлайн
Політика

Обама витратив на кампанію менше, ніж Тимошенко чи Янукович – Яценюк

Свобода слова в Україні є тільки в окремих засобах масової інформації, які не мають домінуючого впливу на суспільну свідомість. Таку думку висловив кандидат на пост Президента України Арсеній Яценюк в ефірі радіостанції «Ера» 14 січня.

 

Він вважає, що майже всі впливові ЗМІ в Україні контролюються людьми, які або вже є членами тих чи інших політичних партій, або намагаються підігравати їм. «Основні телевізійні канали - це ті канали, які співпрацюють з чинними політичними лідерами. Їхнє завдання - відключити всіх інших конкурентів. Хоча це робиться красиво, це ціла технологія», - переконаний Арсеній Яценюк.

 

Виборча кампанія в сучасному світі робиться в засобах масової інформації, тому найважливіше для чесних виборів - рівний доступ до ЗМІ всіх кандидатів на президентський пост. З огляду на це, вважає Арсеній Яценюк, можна вважати, що така кампанія відсутня в Україні.

 

«Іноді люди дивуються, - каже політик, - чому Яценюка майже немає на телебаченні, він, напевно, не хоче виступати. Люди не розуміють, що я не можу дійти до того чи іншого каналу, тому що це коштує неймовірних грошей». Для того, щоб мати ці гроші, вважає він, треба стати не президентом, а «частиною олігарха» і лялькою в його руках.

 

«На одному з телеканалів годинна програма коштує 8 мільйонів гривень. Це мільйон доларів. Я не знаю, чи на CNN або BBC є такі розцінки. Я думаю, що виборча кампанія президента Сполучених Штатів Америки Барака Обами була точно дешевша, ніж виборча кампанія Тимошенко чи Януковича», - сказав Арсеній Яценюк.

 

Нерівний доступ кандидатів до засобів масової інформації і відсутність фінансових ресурсів сприяють фальсифікації виборів і перетворюють виборчу кампанію на фантом, вважає політик.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ