Обласні тимошенківці вже формують виборчі списки на наступні вибори
Слухай онлайн
Політика

Обласні тимошенківці вже формують виборчі списки на наступні вибори

Обласні тимошенківці вже формують виборчі списки на наступні вибори. Про це „Гал-info” повідомив голова ЛОО ВО „Батьківщина”, заступник голови Львівської обласної ради Іван Денькович. За його словами, одразу ж після виборів 2006 року під час аналізу виборчої кампанії, керівництво БЮТ дало завдання обласним партійним організаціям розпочати формування виборчих списків на наступні вибори.
 Як пояснив Іван Денькович, це не є підготовкою до дострокових виборів, які, цілком можливо, відбудуться вже наступного року, просто в такий спосіб БЮТ намагається підібрати достойну зміну.
„Всі районні та міські партійні організації вже запропонували своїх кандидатів у виборчі списки на наступні вибори до рад різних рівнів. Зараз ці кандидати працюють на благо партії і коли будуть вибори ми проаналізуємо їхню роботу, і відповідно до неї і визначатимемо місця цих людей у списках”, — пояснив Іван Денькович.
Нагадаємо, як повідомляє „Українська правда”, Юлія Тимошенко дала завдання обласним парторганізаціям готуватися до дострокових виборів.
Натомість ЛМО ВО „Батьківщина”, як повідомила „Гал-info” голова парторганізації Мирослава Бичишин, працює у звичному режимі і почне готуватися до дострокових виборів, коли отримає офіційне доручення від керівництва БЮТ.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...