Обласний блок Тимошенко чекатиме рішення суду стосовно звільнень голів РДА
Слухай онлайн
Політика

Обласний блок Тимошенко чекатиме рішення суду стосовно звільнень голів РДА

Обласний блок Тимошенко чекатиме рішення суду стосовно звільнень голів РДА, — повідомив «Гал-info» голова фракції БЮТ у Львівській обласній раді Ігор Держко. За його словами, лише отримавши судове рішення, фракція обдумуватиме свої подальші дії з цього питання. Нагадаємо, колишній голова Яворівської РДА звернувся до Галицького районного суду Львова, щоб оскаржити подання голови Львівської ОДА на своє звільнення, а також до Печерського суду Києва, щоб відмінити указ Президента на звільнення.
 Поряд з тим звільнення голів районів, які БЮТ вважає політичними, не стануть на заваді переговорам про утворення більшості у Львівській обласній раді. Як повідомив Ігор Держко, переговори вже тривають і на сьогодні сторони узгодили основу соціально-економічних програм розвитку області. Щоправда, це ще далеко не є гарантом успішного закінчення переговорів.
 «Соціально-економічні програми — це тільки одна складова того документу про утворення більшості, який ми в перспективі погоджуватимемо, найважливіше ж кадрові питання — розподіл посад в виконавчих органах влади на місцях. Ми не можемо змиритися з тим, що виконавча влада Львівщини буде тільки в руках «Нашої України». Ми будемо дивитися по районах і говорити про посади у виконавчій владі також», — наголосив Ігор Держко.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...