"Оболонь" виграла у "Карпат" - 2:0

Київська "Оболонь" виграла у "Карпат" - 2:0. Матч відбувся сьогодні, 31 березня, у Києві на стадіоні "Оболонь Арена".

Перший м'яч у ворота "Карпат" залетів уже на 6 хвилині. Подача кутового, провал захисту і Гурський пробиває головою у кут воріт Тлумака.

Другий гол забив на 26 хвилині Мандзюк - після стандарту. Захисники "Карпат" помилилися, і Мандзюк сильним ударом зблизька уколошкав кулястого у сітку.

Останні тридцять хвилин "Оболонь" грала у меншості: після небезпечної гри прямою ногою з поля попросили Корнєва. "Карпати "оселилися" біля воріт "Оболоні", однак атаки "карпатівців" були надто прямолінійні і квапливі. "Оболонь" легко їх прочитувала і грала на відбій. Реальний шанс забити був у Федецького після кутового, але воротар "Оболоні" Махновський виправив власну помилку і буквально на лінії воріт накрив кулястого.

Відтак, "Карпати" опинились у зоні вильоту до першої ліги, а "Оболонь" вперше у цьогорічному турнірі виборсалась із цієї зони.

Довідка.

"Оболонь":  45. Махновський, 5. Ільків, 88. Гурський, 3. Лупашко, 11. Панас, 15. Слюсар, 19. Баранець Б., 32. Пластун, 55. Месхія, 80. Корнєв, 10. Мандзюк А.

Запасні: 22. Березовський, 16. Шендрик, 4. Сапай, 14. Толстяк, 28. Турчанов, 30. Тимченко І.

Головний тренер: Сергій Конюшенко

"Карпати": 22. Тлумак, 4. Мілошевич, 44. Федецький, 21. Балажиц, 25. Ткачук А., 43. Озарків, 47. Болохан, 9. Кінк, 27. Ерік, 31. Михальов, 77. Лукас

Запасні: 41. Гірський, 16. Худоб`як, 18. Кополовець, 89. Авелар, 99. Даушвілі, 28. Кас`ян, 86. Ботвиник

Головний тренер: Юрій Дячук-Ставицький