Слухай онлайн
Економіка

Обсяг промислового виробництва у Львівській області зріс на 3,2%

У січні–вересні 2017 року порівняно з січнем–вереснем 2016 року обсяг промислового виробництва у Львівській області зріс на 3,2%. Про це повідомили в ГУ статистики у Львівській області.

Обсяги виробництва у добувній промисловості збільшились на 1,1%, у переробній – на 3,3%, на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 4,8%.

Серед галузей переробної промисловості нарощування випуску продукції відбулось на підприємствах з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 19,7%), текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 10,6%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 7,7%), харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів (на 3,5%), з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 1,1%).

Водночас у машинобудуванні скорочення обсягів виробництва становило 0,1%, на підприємствах металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання – 0,8%, з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції – 5,4%.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ