Слухай онлайн
Економіка

Обсяг промислової продукції на Львівщині зріс на 2%

У січні-липні 2017р. порівняно з січнем-липнем 2016р. обсяг промислової продукції в області зріс на 2,0%. Зокрема, на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря він збільшився на 3,6%, у переробній промисловості – на 1,9%, у добувній промисловості і розробленні кар’єрів – на 0,6%. Про це повідомили в ГУ статистики у Львівській області.

У переробній промисловості збільшення обсягів промислової продукції відбулося на підприємствах з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 14,7%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 9,2%), текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 8,1%), з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 4,3%), з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 1,0%), металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 0,5%).

Зменшили випуск промислової продукції підприємства машинобудування (на 4,4%), з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 4,0%). 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ