Слухай онлайн
Економіка

Обсяг промислової продукції у Львівській області зріс на 4,1%

У січні-жовтні 2017 року порівняно з січнем-жовтнем 2016 року обсяг промислової продукції у Львівській області зріс на 4,1%. Про це повідомили в ГУ статистики у Львівській області.

Зокрема, на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря виробництво збільшилося на 5,3%, у переробній промисловості – на 4,3%, добувній промисловості і розробленні кар’єрів – на 1,4%.

У переробній промисловості збільшення обсягів промислової продукції відбулося на підприємствах з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 24,8%), з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 10,9%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 8,4%), з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 4,5%), з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 2,2%), машинобудування (на 0,3%).

Зменшили випуск промислової продукції підприємства з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 2,3%), металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 0,3%). 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ