Слухай онлайн
Політика  |  Кримінал

Офіс Президента подав до суду на "Схеми" через брехню про зустріч Зеленського і Патрушева

Офіс Президента України заявляє, що інформація, викладена у сюжеті програми ʺСхемиʺ про зустріч Президента України з високопосадовцем Російської Федерації, яка нібито мала місце в Омані, цілком і повністю не відповідає дійсності, - інформує прес-служба ОПУ.

Президент України ніколи в житті не зустрічався (особисто чи в рамках міжнародних заходів), не розмовляв і не спілкувався в інший спосіб з Миколою Патрушевим.

Оприлюднення висновків, які ґрунтуються не на фактах чи свідченнях, а на домислах і відомостях з якихось таємних ʺджерелʺ, яке має місце у випуску програми ʺСхемиʺ, Офіс Президента України розцінює як відверту маніпуляцію громадською думкою. Коли таку маніпуляцію здійснюють у соціальних мережах анонімні акаунти в рамках інформаційних операцій агресора проти України, це ще можна пояснити логікою гібридної війни. Але коли так само вчиняють українські журналісти – це виходить за межі уявлень про вільну журналістику як таку.

Офіс Президента України чекає від програми ʺСхемиʺ спростування відомостей, що не відповідають дійсності, та припущень, зроблених на їхній основі. Ми звертаємося до суду з позовом, у якому вимагатимемо спростувань і вибачень. Також вважаємо своїм обов’язком звернути увагу суспільного мовника – телеканалу ʺUA: Першийʺ на розповсюдження в його ефірі інформації, що не відповідає дійсності та є відвертою маніпуляцією громадською свідомістю.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, у Зеленського обговорили пропозиції вирішення економічних проблем Донбасу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");