Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

Оксана Караванська придбала гуцульську скриню, яку виготовив один із членів ЛМГО «Спільнота взаємодопомоги «Оселя»

Відомий український модельєр Оксана Караванська за 600 гривень придбала на аукціоні гуцульську скриню, яку виготовив один із членів ЛМГО «Спільнота взаємодопомоги «Оселя», реставратор Сергій Єфремов — про це він повідомив сьогодні, 7 квітня 2006 року, під час засідання Львівського прес-клубу реформ. За його словами, ця скриня — це одна із кращих його робіт, і виготовив він її у майстерні у Винниках, де колишні бездомні люди, відновлюючи старі меблі, опановують новий фах, заробляють собі на прожиття та проходять соціальну реабілітацію.
«Усі кошти, які ми отримуємо за реставрацію сучасних та антикварних меблів ми раціонально використовуємо, зокрема, 70% грошей витрачається на харчування та комунальні послуги, а решту 30% розподіляються між членами спільноти, і таким чином кожен з них отримує свої кишенькові гроші», — розповів Сергій Єфремов.
Керівник реставраційної майстерні Світлана Кіребко вважає, що кожен громадянин, віддаючи непотрібні речі, замовляючи ремонт старих меблів чи їхню реставрацію, може допомогти бездомним, які самотужки вирішили вийти з біди, не чекаючи поки буде втілюватися в життя Закон України «Про бездомних громадян».
 ЛМГО «Спільнота взаємодопомоги «Оселя» протягом чотирьох років займається допомогою безпритульним громадянам.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...