Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Олег Панькевич не цікавиться думкою Петра Олійника

«Мене не цікавить думка Петра Олійника стосовно перебування на посаді голови Бродівської РДА, тому що моральні якості Олійника я вважаю нечистоплотними», — заявив під час сесії Львівської облради член фракції «Свобода», голова Бродівської РДА Олег Панькевич.
 «Весь перший квартал 2006 року я був у відпустці, отож не розумію, чому мені притикають соціально-економічними показниками розвитку Бродівського району за цей період. З показників, які мали б розглядатись, розглядались лише окремі цифри, і члени Колегії прискіпувались до найменших дрібниць, тобто мені ставлять у провину зменшення зарплати на Бродівщині на 0,02%. У всіх інших районах Львівщини показники по зарплаті заокруглені до десятих, це тому, що якби в нас заокруглювали аналогічно, то цього показника взагалі б не було», — наголосив Олег Панькевич.
Нагадаємо, указ про звільнення голови РДА приймає президент за поданням голови ЛОДА. А 23 травня голова ЛОДА Петро Олійник здійснив подання в Кабінет Міністрів України та Секретаріат Президента на звільнення дев’яти голів РДА Львівщини, серед них був і голова Бродівської РДА Олег Панькевич.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...