Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Олег Тягнибок не знає про заборону пікетів під ЛОДА і намети згортати не планує

Голова ВО «Свободи» Олег Тягнибок нічого не знає про рішення суду щодо заборони проводити масові заходи навпроти будинку  ЛОДА, тому наразі згортати свої намети, які стоять перед будинком Львівської ОДА, ВО «Свобода» не планує. Про це Олег Тягнибок заявив сьогодні, 5 квітня, у коментарі «Гал-info».
«Я вперше чую про таке рішення суду. Те, що про це пишуть в Інтернеті, не означає, що воно існує насправді. Нас про суд ніхто не попереджав. Якщо це рішення покажуть, тоді будемо думати, що робити далі. Якщо воно справді існує, то будемо його опротестовувати. Ми є законослухняними громадянами», – сказав «Гал-info» Олег Тягнибок. Він зазначив, що ВО «Свобода» згорне намети лише в разі задоволення їхніх судових позовів щодо перерахунку голосів на виборах до Львівської обласної ради (за його словами, ВО «Свобода» подала 5 судових позовів). У разі ж, якщо суд відмовить у задоволенні позовів, Олег Тягнибок обіцяє приймати політичні рішення.
Нагадаємо, що після 26 березня на знак протесту проти фальсифікації на виборах до Львівської обласної ради ГП „Пора”, СПУ, ВО „Свобода”, Блок Юрія Кармазіна і партія „Віче” сформували у сквері навпроти входу у Львівську ОДА наметове містечко. Рішенням Галицького районного суду міста Львова від 3 квітня заборонено проводити масові заходи навпроти будинку  ЛОДА до завершення процедури підрахунку голосів на виборах депутатів Львівської обласної ради.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...