Олег Тягнибок погрожує голові ЛОДА висловленням недовіри та акціями протесту
Слухай онлайн
Політика

Олег Тягнибок погрожує голові ЛОДА висловленням недовіри та акціями протесту

Олег Тягнибок погрожує Петрові Олійнику висловленням недовіри та акціями протесту – про це він заявив під час своєї доповіді на сесії Львівської обласної ради.
«Якщо так буде йти й надалі, то в мене не буде трястися рука, щоб підняти її за висловлення недовіри Олійнику», — заявив Олег Тягнибок. Також він попросив Петра Олійника не прикриватися Ющенком і порадив замість звільнення голів РДА змінити власне оточення, яке, на думку Олега Тягнибока, «є оточенням кучмістів-губернаторів». Олег Тягнибок також розкритикував заяви Петра Олійника про низькі соціально-економічні показники Бродівського району і назвав це політичним переслідуванням.

Також критика Олега Тягнибока торкнулась проекту «Броди-Агроойл», який, за словами Петра Олійника, зараз перебуває на межі зриву з вини голови Бродівської РДА Олега Панькевича. За словами Олега Тягнибока, проект із самого початку був міфом і способом махінацій. Як розповів «Гал-info» начальник управління промислової політики та розвитку інфраструктури Ростислав Сорока, насправді ніякої загрози зараз немає, були труднощі з одним із акціонерів компанії «Агроліт», зокрема, щодо виконання нею попередніх інвестиційних зобов’язань, тому рішенням акціонерів цю компанію виключено з числа акціонерів.
Нагадаємо, 23 травня голова ЛОДА Петро Олійник здійснив подання в Кабінет Міністрів України та Секретаріат Президента на звільнення дев’яти голів РДА Львівщини. 27 травня Петро Олійник звернувся до Секретаріату Президента України з проханням не подавати Вікторові Ющенку на підпис наказів про звільнення окремих голів РДА Львівщини до позачергової сесії Львівської обласної ради.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...