Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Олександр Мороз переконаний, що Львівська обласна та міська організації на виборах 26 березня виступлять в 2,5 раза краще, ніж на виборах 2002 року

Львівська обласна та міська організації СПУ на цьогорічних виборах виступлять в 2,5 раза краще, ніж на виборах 2002 року, – переконаний голова СПУ Олександр Мороз. На цьому він наголосив під час прес-конференції у Львові. „Ми поставили перед місцевим осередком конкретну мету та назвали конкретну цифру, яку ми плануємо здобути на виборах. Я думаю, що ЛОО СПУ впорається з цим завданням”, — зазначив Олександр Мороз.
За словами лідера СПУ, центральне керівництво партії не втручалося в  ініціативу місцевих організацій національно-десмократичних сил підписати угоду про коаліцію. Поряд з цим Олександр Мороз зазначив, що підписання подібної угоди не означає обов’язкове об’єднання партій та блоків, які підписали угоду, після виборів. „В угоді йдеться в основному про чесні вибори та чесні технології для ведення виборчих кампаній. Як же буде після 26 березня – покаже час”, — зазначив лідер СПУ.
Щоправда, голова ЛОК СПУ Євген Таліпов висловив переконання, що політичні сили, які підписали угоду про коаліцію, обов’язково об’єднаються у Львівській міській раді.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ