Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Олександр Мороз поклав квіти до пам’ятників Франку та Шевченку

Сьогодні вранці голова ВРУ Олександр Мороз поклав квіти до пам’ятників Іванові Франку та Тарасу Шевченку у Львові. У цій церемонії також взяли участь голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник та заступники голови облради, голова ЛОДА Петро Олійник, а також  голови обласних рад, які прибули до Львова.
 Однак церемонія покладання квітів відбувалась під свист та вигуки «Зрадникам не місце у Львові!» з боку невеликих (відповідно близько 15 чоловік біля пам’ятника Франку та 30 – біля пам’ятника Шевченку) груп мешканців Львова.
Нагадаємо, учора до Львова з робочим візитом прибув голова Верховної Ради України Олександр Мороз. Відразу по приїзді він відвідав Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької та побував на концерті органної музики у Львівському будинку органної та камерної музики. Сьогодні Олександр Мороз візьме участь у засіданні Консультативно-дорадчої ради з питань законодавчого забезпечення місцевого самоврядування та регіонального розвитку при голові Верховної Ради України. Окрім цього, голова ВРУ проведе прес-конференцію та відвідає ВАТ "Агрофірма "Провесінь”. У ході візиту до нашого міста Олександр Мороз розглядатиме також питання різкого погіршення роботи Львівського обласного комітету СПУ.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ