Слухай онлайн
Політика

Олексій Раздієвський похвалив обласну ТВК за принциповість і неупередженість у ставленні до „Нашої України”

Голова ЛОО Партії Регіонів Олексій Радзієвський похвалив обласну територіально-виборчу комісію за принциповість і неупередженість у ставленні до „Нашої України” — повідомила „Гал-info” прес-служба Львівського обласного виборчого штабу ПР. За його словами, ТВК зробила абсолютно правильно, відмовивши у реєстрації НУ через невизначену ситуацію з ЛОО УПР „Собор”.
„На жаль, не всі політичні партії та блоки дотримуються норм і правил виборчих перегонів. Саме цього допустилась "Наша України", не взявши до уваги те, що в області зареєстровано і функціонує аж два осередки УРП "Собор", які  вважають себе легітимними. Іншими словами, виборця свідомо вводять в оману. На фоні ескалації використання адмінресурсу і брудних технологій, подібні факти аж ніяк не красять львівську владу, — зазначив Олексій Радзієвський. — Хочу відзначити, що своїм рішенням ТВК виявила принциповість та неупередженість. Сподіваюсь, що й надалі комісія діятиме так само, чітко дотримуючись законодавства про вибори. Принаймні наш представник в ТВК та представники інших політичних партій та блоків, які ратують за чесні вибори, будуть неухильно цього дотримуватись”.
Голова обласної організації Партії Регіонів наголосив, що „Наша Україна” сама повинна вирішити проблему з двома „Соборами”, проте зазначив, що постійні чвари і вияснення стосунків усередині помаранчевої команди, як мінімум, насторожують виборців.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ