Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Війна з Росією

ООС: 95 російських танків та десятки артилерійських систем виведені за межі ліній відведення

Як інформують у прес-центрі ООС, 95 російських танків та десятки артилерійських систем і гармат окупантів виведені за межі місць зберігання та ліній відведення.

Українська сторона СЦКК повідомляє: російсько-окупаційні війська 

продовжують грубо порушувати визначені Мінськими домовленостями лінії відведення важкого озброєння.

За даними звіту СММ ОБСЄ від 21 лютого 2019 року, моніторинг відведення озброєння, засвідчує, що озброєння та військова техніка з боку збройних формувань Російської Федерації розміщуються з порушенням лінії відведення важкого озброєння. Це, насамперед, танки, самохідні та буксирувані артилерійські установки, міномети.

Так, 20 лютого, спостерігачі Місії зафіксували озброєння, розміщене з порушенням ліній відведення. А саме – сім танків неподалік Старопетрівського.

Крім того, 17 лютого, за лініями відведення, однак за межами виділених місць зберігання озброєння також поблизу Мирного (на південному заході від Луганська) за доступними СММ даними повітряного спостереження було виявлено сімнадцять танків, дев’ять одиниць самохідної та вісімнадцять буксируваної артилерії або мінометів. А двадцять сім танків окупанти розмістили біля Круглика.

Наступного дня, також на основі доступних Місії даних повітряного спостереження, на південному заході від Луганська було зафіксовано сімнадцять танків поблизу Бугаївки, шість танків неподалік Шимшинівки і двадцять один танк поруч із Терновим.

Українська сторона СЦКК зазначає, що такі дії окупаційної адміністрації і збройних формувань Російської Федерації вкотре демонструють небажання дотримуватись Мінських домовленостей, відверте нехтування взятими на себе зобов’язаннями в рамках консультацій Тристоронньої контактної групи щодо відведення озброєння по всій лінії розмежування сторін та про зацікавленість у подальшому загостренні конфлікту на Донбасі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ