Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

„Опора” вимагає від Генпрокуратури, прокуратури Львова та області перевірити законність проведення будівельних робіт на площі Ринок

ГП „Опора” звернулася до Генеральної прокуратури України, прокуратури у Львівській області, прокуратури м. Львова з відкритим листом з проханням перевірити законність проведення будівельних робіт на площі Ринок та вжити заходів для усунення порушень Закону України “Про охорону культурної спадщини”. Про це повідомили в прес-службі ГП „Опора”.
«Площа Ринок м.Львова є історико-архітектурною пам’яткою національного значення (№326-Н у Державному реєстрі нерухомих пам’яток України), вона занесена до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Будівельні роботи, що розпочаті на площі Ринок стосуються не лише реконструкції інженерних мереж, а й архітектурного ансамблю площі. Проведення будівельних робіт з реконструкції інженерних мереж на площі Ринок у місті Львові відбувається з порушенням чинного законодавства, а саме – без письмового дозволу Державної служби з питань національної культурної спадщини – центрального органу державної виконавчої влади у сфері охорони культурної спадщини, як це передбачено Законом України «Про охорону культурної спадщини», а лише за погодженням із Управлінням капітального будівництва Львівської міської ради. Нам відомо, що будівельні роботи проводяться ВАТ «Львівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління №1» за відсутності проектної документації”, - зазначають в ГП „Опора”.
В зв’язку з низкою порушень опорівці висунули такі вимоги:
„1. Перевірити законність надання дозволу Управлінням капітального будівництва Львівської міської ради на проведення будівельних робіт по реконструкції інженерних мереж на площі Ринок у місті Львові.
2. Перевірити законність проведення будівельних робіт по реконструкції інженерних мереж на площі Ринок у місті Львові.
3. Негайно вжити заходів для усунення порушення Закону України “Про охорону культурної спадщини”.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ