Слухай онлайн
Політика

Опозиція: провокатори готують силові акції від імені Тимошенко та Луценка

Опоненти опозиційних сил готують провокації на 4 січня. Про це заявив народний депутат Юрій Гримчак.

"Мені стало відомо, що в час, коли в Апеляційному суді Києва буде розглядатися скарга у справі про незаконне взяття під варту екс-міністра внутрішніх справ Луценка, найняті нашими політичними опонентами провокатори вдадуться до силових дій на життєво важливих об'єктах Києва", - заявив Гримчак.

Політик наголосив: "Такі дії вчинятимуться від імені опозиційних сил - "Батьківщини" та "Народної самооборони" - із використанням їхньої партійної символіки".

"За наявною у мене інформацією, учасниками цих акцій можуть стати ті особи, які в минулому мали стосунки з активістами опозиційних партій", - уточнив Гримчак.

"Ця відверта провокація, на думку її розробників, має довести суспільству соціальну небезпеку лідерів опозиції Юлії Тимошенко та Луценка, аби виправдати утримання під вартою лідера "Народної самооборони" та спонукати до арешту лідера "Батьківщини", - пояснив депутат.

"Цей сценарій має також переконати світову спільноту у схильності української опозиції до "тероризму", - зазначив Гримчак.

Прес-служба партії наголошує, що єдиним місцем проведення масових заходів опозиції на підтримку Луценка є майданчик перед приміщенням Апеляційного суду Києва, повідомляє ТСН.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ