Слухай онлайн
");
Політика

Опозиційний блок “Не ТАК!” вже зафіксував перші порушення виборчого законодавства під час голосування

Основні порушення, які зафіксував опозиційний блок “Не ТАК!” під час виборів станом на ранок 26 березня, — це невчасне відкриття виборчих дільниць, вхід кількох осіб у кабінки для голосування зі згоди голови комісії, також передачу бюлетенів іншим людям, — повідомив 26 березня під час прес-конференції голова Львівського обласного опозиційного блоку “Не ТАК!” Ігор Шурма. Так, за його словами, у 112 ТВО з запізненням відкрилися шість виборчих дільниць, у 113-му — п’ять. На виборчій дільниці № 41 ТВО 112 бюлетені зберігалися у комп’ютерному класі.
“На 108 виборчій дільниці 113 ТВО на дільницях немає виборчих плакатів, а на 79 дільниці 113 округу в кабіни для голосування заходять по декілька людей. 107 виборча дільниця 113 ТВО завжди була розміщена на Хотинській, у СЗШ № 59, на цих виборах дільницю перенесли у СЗШ № 56, однак завчасно виборців про це не повідомили”, — наголосив Ігор Шурма.
Втім, порушення, які наразі виявили спостерігачів від блоку “Не ТАК!” під час голосування на Львівщині, за словами Ігоря Шурми, хоча і є грубим порушенням законодавства, але причиною для визнання виборів недійсними стати не можуть.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");