Слухай онлайн
Cуспільство

Пампух-рекордсмен сьогодні виготовлять у Львові

Сьогодні, 9 січня, в центрі міста встановлять рекорд – виготовлять найбільший пампух в Україні, повідомила прес-служба Львівської міської ради.


Продовжить різдвяні святкування Фестиваль вертепів. Відбудеться захід 0 16.00 год. на площі перед театром опери та балету (пр. Свободи). У храмі Пресвятої Євхаристії (Домініканський собор) з 17.00 год. продовжиться ХІІ Різдвяний фестиваль «Велика коляда». Участь у заході візьмуть вокально-хореографічний ансамбль «Леліточки», капела бандуристок ім. С. Руданського (м. Ялта). У Будинку органної і камерної музики (вул. С. Бандери, 8) відбудеться «Музичне Різдво Європи та Америки». У програмі – солісти-вокалісти, органна музика, мелодії Різдва країн Європи та Америки. Початок дійства о 17.00 год.

Також сьогодні триває традиційне Свято пампуха. Таке дійство відбувається у Львові вже вчетверте. Сьогодні о 17.00 год. відбудеться презентація найбільшого пампуха України. Диво мають виготовити з 15 тисяч малих пампушків. Будуть також «пампухові» конкурси. Гості та мешканці міста зможуть скоштувати 8 видів пампушків.

«Окрім традиційного частування пампухами та чаєм, пропонуємо конкурс на найшвидше поїдання пампуха, комплімент мучному виробу і змагання на найкращий рецепт», - розповідає організатор свята Андрій Сидор.

Для переможців мучних змагань обіцяють не лише «пампухові» частунки, а й грошові винагороди.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ