Слухай онлайн
Політика  |  Економіка  |  Cуспільство

Панькевич натякнув, що персональних пільг для Цимбалюка не буде

Рішення Львівської обласної ради щодо встановлення пільгової плати за оренду приміщення для Львівської облдержадміністрації не залежало від до того, хто саме очолює ОДА, - вважає голова Львівської обласної ради Олег Панькевич. Про це повідомила прес-служба ЛОР.

"На сьогодні відсутні кошти і механізми компенсації з бюджету орендної плати для ОДА. Тому у нас були два варіанти: або продовжувати жити не за законом, як це було досі, тобто борг накопичується, а є КРУ, яке вказує на порушення бюджетного законодавства, або ж врегулювати цей процес. Ми його врегулювали, наскільки це можливо було в наших умовах", - пояснив Панькевич.

Подібна ситуація є в кожній області України, не тільки на Львівщині. Олег Панькевич переконаний, що кошти на оренду приміщень обласних державних адміністрації повинні бути передбачені у державному бюджеті України, тому Львівська обласна рада звертатиметься до керівництва держави з цього питання.

"Це не зовсім правильно надавати такі пільги. Ми будемо звертатися щодо передбачення відповідних коштів у держбюджеті і однозначно будемо повертатися до цього питання у майбутньому", - підсумував Панькевич.

На сесії Львівської обласної ради 5 січня 2011 року було прийнято рішення "Про окремі питання забезпечення функціонування обласних адмінбудинків", відповідно до якого було встановлено плату за орендоване Львівською ОДА та її структурними підрозділами нерухоме майно в розмірі 1 грн за рік (без ПДВ) терміном до 31.12.2012 р.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ