Слухай онлайн
Історія

«Парк Юрського Періоду», якби він був історично достовірним

Почнемо з того, що 88% динозаврів у фільмі – не з Юрського періоду. Всі головні зірки фільмів – тиранозавр Рекс, велоцираптор і трицератопс – жили не в Юрському, а в Крейдовому періоді. У Юрському періоді було багато крутих динозаврів, але, мабуть, недостатньо крутих для містера Спілберга

В одній сцені з оригінального фільму бронтозаври (які насправді називаються брахіозаври) піднімаються на задні лапи, жують листя дерев і чхають, як корови.

По-перше, якби брахіозавр піднявся на задні лапи, це призвело б до зламаних ніг, криків і землетрусу хоча б в один бал за шкалою Ріхтера.

По-друге, брахіозаври не могли чхати – це привілей ссавців. Хто б міг подумати, що така проста річ, як чхання, відокремлює нас від динозаврів на сотні мільйонів років еволюції.

Тиранозавр не зміг би наздогнати автомобіль

Останні дослідження показали, що Тиранозавр не міг розвивати швидкість понад 20 км/год, якщо не хотів зламати ногу. Він просто був занадто важкий, щоб швидко бігати.

Як же він тоді наздоганяв здобич? А він не наздоганяв. Є теорія, що тираннозаври не були хижаками, а падальщиками.

Велоцираптори були дрібні і в пір'ї

Велоцираптори, хоч і були два метри від носа до хвоста, не перевищували 50 см в тулубі і по забарвленню своїх квітчастих пір'їн не поступалися сучасним співочим птахам.

І взагалі, багато динозаврів були з пір’ям

Коли виходив перший Jurassic World, то спорідненість між динозаврами і птахами ще не була доведена. Тепер же це відомий факт.

Ті ж тираннозаври не були лускатими ящірками, а пухнастими м'ясоїдними багатотонними курками.

До фільму «Світ Юрського періоду» Стівен Спілберг знав про всі ці речі. Але він сказав: «Пернаті динозаври не страшні». 

STORIA

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ