Слухай онлайн
Політика

Партія «Наш Край» готова до боротьби на виборах до Кам’янка-Бузької ОТГ

Вчора, 5 грудня у місті Кам’янка-Бузька, що на Львівщині, відбувся з’їзд кандидатів в депутати до Кам’янка-Бузької міської ради об’єднаної територіальної громади від політичної сили «Наш Край». Участь у з’їзді взяв голова Львівської обласної організації партії «Наш край» Мирослав Хом’як.

На зустрічі також були присутні понад 20 кандидатів від партії, які братимуть участь у виборах до Кам’янка-Бузької ОТГ. Учасники з’їзду задекларували готовність партії «Наш Край» до боротьби на майбутніх виборах. 

«Наша партія не має вождя – є співзасновники. «Наш Край» створили господарники, люди справи, підприємці, які дають собі раду і дозволяють заробляти іншим. Наша партія є загальноукраїнською, ми об’єднуємо людей з усієї країни, а не ділимо на схід і захід. «Наш Край» визнає українську єдиною державною мовою. Ми також вважаємо Путіна агресором, а Росію – загрозою для України. Наша чітка позиція – Україна повинна перемогти у конфлікті на сході і повернути собі всі анексовані території. «Наш Край» перебуває у конструктивній опозиції до чинної влади», - розповів під час з’їзду Мирослав Хом’як.

Нагадаємо, вибори до Кам’янка-Бузької ОТГ відбудуться 24 грудня. Того ж дня пройдуть вибори до Мурованської ОТГ, в яких також братимуть участь кандидати від партії «Наш Край». 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ