Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Партія Регіонів готова відмовитись від усіх посад та депутатських мандатів, які здобуде на наступних виборах, якщо протягом трьох років їй не вдасться вивести Україну з кризи, - Олексій Радзієвський

Партія Регіонів готова відмовитись від усіх посад та депутатських мандатів, які здобуде на наступних виборах, якщо протягом трьох років їй не вдасться вивести Україну з кризи, – про це сьогодні під час Форуму за чесні та демократичні вибори заявив голова ЛОО Партії Регіонів Олексій Радзієвський: “Ми єдина політична сила в Україні, яка обіцяє мешканцям нашої держави повний контроль громадськості над всіма інститутами влади. Ми розробили програму, яка дасть змогу за три роки не тільки вивести Україну з кризи, а й забезпечити процвітання нашої держави. Якщо ж нам не вдасться виконати своїх обіцянок за цей час, то ми обіцяємо відмовитись від усіх посад, які отримаємо, а також депутатських місць”.
За словами Олексія Радзієвського, протягом 2005 року “помаранчева влада” не тільки знищила всі позитивні надбання уряду Януковича, але і привела до глибокого розчарування у суспільстві. Що ж до Львівщини, то, за словами Радзієвського, в нашій області зараз спостерігається великий накал політичних пристрастей: “За 2005 рік в економіку області не надійшло майже ніяких інвестицій, в області зростає рівень заборгованості по заробітній платі, а крім цього, в нас чи не найбільша в Україні динаміка зростання цін на продукти харчування”. За його словами, на Львівщині не реалізовано жодного інвестиційного проекту, які були заплановані в рамках економічного форуму “Україна – ЄС”, який відбувся у жовтні у Львові. Щоправда, чому саме Радзієвський так вирішив, він не пояснив.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...