Слухай онлайн
Політика

Партія регіонів ніколи не підтримає авантюри БЮТу – Писарчук про колізії навколо дати виборів президента

Якщо вирішуватиметься питання призначення дати виборів президента, Партія регіонів діятиме в межах Конституції орієнтуючись на рішення Конституційного суду. Таку думку в коментарі «Гал-info» висловив народний депутат України від Партії регіонів Петро Писарчук, коментуючи ініціативу призначення виборів президента у грудні цього року, внесену народним депутатом від фракції БЮТу Андрієм Шевченком на затвердження Верховної Ради України.
На думку Писарчука, у питанні дати виборів президента свою оцінку повинен дати Конституційний суд. Натомість, у свою чергу Партія регіонів буде дотримуватися дати, яку підтвердив Конституційний суд, незалежно від того, чи це буде восени цього року, чи на початку наступного року.
«А авантюри БЮТу Партія регіонів ніколи не підтримувала і підтримувати не буде», – резюмує Писарчук.
Нагадаємо, народний депутат від фракції БЮТ Андрій Шевченко вніс на затвердження Верховної Ради України проект постанови, згідно з яким дата наступних виборів президента України повинна визначена 27 грудням 2009 року. За словами Шевченка, оскільки інавгурація Ющенка відбулася 23 січня 2005 року, то останньою неділею останнього місяця п’ятого року правління Ющенка є 27 грудня 2009 року.
Водночас, проти цієї дати виступають у Секретаріаті Президента, кажучи, що перший тур виборів повинен відбутися 17 січня 2010 року. Однак, на думку Шевченка, це є нічим іншим, як спробою продовжити термін правління Ющенка ще на два місяці, оскільки у такому випадку інавгурація наступного президента відбудеться у березні, тобто, фактично через 5 років і два місяці після інавгурації Віктора Ющенка.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ