Слухай онлайн
Політика

Партія «Віче» впевнена, що набере 3% голосів виборців до рад всіх рівнів

Принаймні 3% голосів виборів розраховує здобути партія «Віче» до Львівської міської та обласної ради, — повідомив «Гал-info» голова ЛОО партії «Віче», голова правління ЗАТ «Артор» та ЗАТ «Укрзахіденерго» Микола Рогуцький, який очолив список партії до Львівської обласної ради, а також є 10-м у списку «Віче» до Верховної Ради.
Як наголосив голова Громадського об’єднання «Віче» Ігор Дідковський, він навіть не сумнівається у тому, що 3% голосів «Віче» набере і на виборах до парламенту.
Партія «Віче», як зазначив сьогодні, 1 лютого, під час прес-конференції Микола Рогуцький, не висуватиме свого кандидита на міського голову Львова, проте, когось із висуванців обов’язково підтримає. Натомість, вже на наступних виборах, за його словами, цілком можливо, що «Віче» висуне свого претендента на міського голову.
«Чесно кажучи, ми ще не думали, над тим кого підтримаємо, звичайно деякі розмови з цього приводу були, однак наразі це тільки розмови, які не впливатимуть на рішення нашої партії», — говорить голова ЛОО партії «Віче».
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ