Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Парубій розуміє вимоги Держка, та каже, що вирішувати Олійнику

Депутат-«нашоукраїнець» Андрій Парубій підтримує Петра Олійника та пропозицію Юлії Тимошенко про необхідність тіснішої співпраці обох політичних сил у нашому регіоні.
 «З перших днів роботи сесії облради цього скликання я виступав за тісну співпрацю «Нашої України» з БЮТом. Я ще тоді заявляв, що нам не потрібно боротися один проти одного. І мені було дуже приємно, коли Юлія Тимошенко, перебуваючи останій раз у Львові, заявила, що вона хоче, аби «Наша Україна» та її політична сила тісно співпрацювали на Львівщині», - розповів Андрій Парубій.
 Відповідаючи на запитання кореспондента «Гал-info», як Андрій Парубій розцінює слова Ігоря Держка про те, що БЮТ готовий до тісної співпраці, але за умови надання ширшого представництва БЮТівцям у виконавчих органах влади, Парубій наголосив: „Розумію вимоги Ігоря Держка, та питання надання ширшого представництва БЮТівцям у виконавчих органах влади вирішувати голові Львівської облдержадміністрації Петру Олійнику».
 Нагадаємо, у вівторок, 10 жовтня, Петро Олійник під час свого виступу на зустрічі керівництва «Нашої України» (НСНУ) із львівським активом партії заявив: „Ми – команда переможців, фахівців та просто порядних людей. Саме тому ми маємо повністю сконсолідуватися з усіма «помаранчевими» силами і насамперед із «Батьківщиною», бо вони – другі після нас. Вже настав час – пора іти в наступ”.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...