Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика  |  Cуспільство

Патріарх Кирил – великий друг Януковича, – Герман

"Те, що приїде Патріарх Кирил - велика честь для нас. Це - великий друг Віктора Федоровича, і те, що він приїде на інавгурацію, це велика честь і для України, і для В.Януковича. Це фігура достатньо впливова, і ми будемо сподіватися, що він свій вплив використає для допомоги Україні і для розвитку дружніх відносин України з Росією. Про це в ефірі одного з українських телеканалів сказала народний депутат України від Партії регіонів Ганна Герман.

"Віктор Янукович належить до православної церкви, і належить він не від сьогодні, не від дня, коли його обрали президентом, він завжди належав до цієї церкви, він завжди ходить до Лаври молитися, і він отримав благословення у Святійшого Володимира минулої неділі, і це нормальний процес. Людина не повинна змінювати церкви кожного разу, коли її кудись обирають, це його логічний крок. Так він жив все життя, так живе і понині, і він не буде змінювати ані віри, ані принципів лише через те, що його обрали президентом", - зауважила вона.

Відповідаючи на питання, чи буде цей візит означати, що церква Московського патріархату буде більш поширена в Україні і матиме більший вплив, Г.Герман сказала: "Не треба плутати політику з церквою. І Янукович, коли два рази був прем'єр-міністром, ніколи не робив цього. Коли деякі патріархи церков відкрито закликали голосувати за Тимошенко, це також не правильно. Церква є церква, віра є віра, це те, що є в нас в душі, і давайте дозволимо кожному ходити до тієї церкви, яка є йому найближча, і не будемо плутати грішне з праведним, і не будемо грішити, тим паче - в Великий піст", передає ІМК.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ