Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ опікується молоддю з проблемами узалежнення

Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ проводить роботу, спрямовану на допомогу  молодим людям з проблемами узалежнення (наркотики, алкоголізм, проституція і т.д.), зокрема, при УГКЦ існує організація під назвою «АА», яка за відповідною програмою працює з людьми узалежненими і тих, що потерпають в узалежненнях. Про це сьогодні, 23 травня 2006 року, під час веб-конференції на офіційному сайті глави УГКЦ, присвяченій темі молоді, повідомив голова Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ о.Йосиф Мілян.

«Я не сказав, що цієї праці є достатньо, але такі форми діяльності існують в нашій Церкві, — розповів о.Йосиф Мілян. — Крім цього, є невеличкі центри, де церква працює з людьми з наркотичними узалежненнями. Знову ж таки церква розвиває структури, через котрі може допомагати людям, які терплять від насильства в родині; центр «матері і дитини», для тих жінок, які народили без батька».
Нагадаємо, що наступного року відбудеться Патріарший собор присвячений проблемам молоді. Його метою є дослідження, чого молодь хоче від церкви сьогодні.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...