Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Патріарший паломницький центр УГКЦ створить карту маршрутів та видасть путівники по відпустових місцях

З 44 паломницьких місць УГКЦ, що їх вдалося відвідати моніторинговій групі Патріаршого паломницького центру, біля 10 відсотків об'єктів паломництва уже готові до повноцінного прийняття прочан. Про це повідомив керівник моніторингової групи Патріаршого паломницького центру УГКЦ п. Дмитро Мироненко. Група упродовж лютого працювала у західних областях України, – повідомив Департамент інформації УГКЦ

 

«У нас є достатньо таких місць, які на сьогодні вже приймають сотні тисяч людей, – розповідає пан Мироненко. – Однак, ми бачимо, що є паломницькі місця, де немає жодних видавничих матеріалів, немає інформації, щоб про себе розповісти. Тому ми готуємо до друку карту, каталог, а також путівник про кожне паломницьке місце. Всі видавничі матеріали, які ми будемо видавати коштом Патріаршого паломницького центру, віддаватимуться на місця для реалізації».

 

На підставі результатів роботи моніторингової групи, Патріаршим паломницьким центром УГКЦ найближчим часом будуть розроблені і паспортизовані паломницькі маршрути. Відтак буде створено інтегрований веб-ресурс, а також реалізовані згадані видавничі проекти – випущені карта, каталог, буклети та путівники для кожного паломницького місця.

 

Як і передбачалося презентацією Центру, що відбулася у грудні минулого року на Синоді УГКЦ, ці продукти Патріарший паломницький центр планує підготувати до квітня. Очікується, що до червня цього року буде готова до запуску сама програма паломництва.

 

Патріарший паломницький центр УГКЦ (ППЦ) при Патріаршій курії УГКЦ був створений 8 травня 2009 року Декретом Верховного Архиєпископа Києво-Галицького Блаженнішого Любомира, беручи до уваги ініціативу Патріаршого товариства святого Рівноапостольного Великого київського князя Володимира, задля кращої організації паломницької діяльності УГКЦ та належного забезпечення прочанських духовних потреб.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ