Слухай онлайн
Cуспільство  |  Здоров'я

Пацієнтами Львівської дитячої лікарні стали близько 17 тис. дітей

Львівська комунальна міська дитяча лікарня підсумовує діяльність у 2013 році. Як повідомив головний лікар міської дитячої лікарні Дмитро Квіт, у 2013 році фахівцями лікарні проконсультовано близько 80 тисяч пацієнтів, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«За 2013 рік нами проліковано близько 17 тисяч пацієнтів, що в порівнянні з минулим роком більше на кількасот дітей; проведено більше 3 тисяч оперативних втручань, консультовано близько 80 тисяч пацієнтів, впроваджено 14 нових методик діагностики та лікування. У відділенні інтенсивної терапії новонароджених за рік проліковано більше 300 дітей періоду новонародженості, з яких 85 прооперовано», - повідомив головний лікар міської дитячої лікарні Дмитро Квіт.

Нагадаємо, у Комунальній міській дитячій клінічній лікарні діє 8 відділень педіатричного профілю, 6 відділень хірургічного профілю та 2 реанімаційних відділення з ліжками для новонароджених і для дітей старшого віку. Також тут функціонує операційний блок із 8 операційними залами, відділення гіпербаричної оксигенації, реабілітаційне, відділення функціональної діагностики, клініко-діагностична лабораторія, рентгенологічне та приймальне відділення.

При стаціонарі у лікарні є консультативна поліклініка з потужністю 240 відвідувань в зміну, де надають консультативну допомогу лікарі по 22 напрямках. В установі працює 1005 працівників, з них 170 лікарів та 390 медичних сестер.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ