Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Павло Качур відвідав Польщу з метою порівняльного аналізу та вивчення досвіду сусідньої держави в сфері будівництва та житлово-комунального господарства

6-7-го березня міністр будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України Павло Качур та голова Громадської експертно-аналітичної ради при міністерстві Андрій Заїка відвідали з робочим візитом Республіку Польща. Зокрема, під час візиту, з метою порівняльного аналізу та вивчення досвіду сусідньої держави в сфері будівництва та житлово-комунального господарства були проведені зустрічі з державним секретарем Міністерства транспорту та будівництва Республіки Польща  Пьотром  Стичнем  та депутатами  сейму. Про це повідомила прес-служба Мінбуду.
В ході зустрічі Павло Качур підкреслив, що цій секторальній  співпраці  з польськими колегами передували конструктивні зустрічі президентів обох країн та візит прем’єр-міністра Юрія Єханурова до Польщі.  Крім того, давні дружні стосунки та  схожі  пострадянські проблеми у згаданих сферах дають підстави сподіватися  на результативність співпраці  у  законотворчій діяльності по врегулюванню нагальних питань містобудування, контролю за якістю будівництва, захисту інтересів  інвесторів та будівельників, здійснення заходів щодо зваженої тарифної політики та модернізації  комунальної сфери. Павло Качур зазначив, що для України на шляху  до євроінтеграції буде корисним польський досвід, який допоможе гармонізувати  українське законодавство у відповідності до вимог ЄС.
Польська сторона активно підтримала ініціативу української делегації про проведення  восени цього року в одному зі східних регіонів України українсько-польського будівельного форуму, який стане реальним майданчиком  залучення нових інвестицій у будівельну галузь та сприятиме створенню  спільних бізнес-проектів. 
Павло Качур назвав польський досвід цікавим і наголосив на  необхідності термінового врегулювання у вітчизняному будівництві питань продажу земельних ділянок на аукціонах з частково погодженою документацією та підведеною інфраструктурою. Доступність землі під забудову та впровадження нових технологій будівництва дозволить збільшити обсяги будівництва житла та розширити пропозиції на ринку нерухомості.
Підбиваючи підсумки візиту, міністр будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України Павло Качур  та Державний секретар Міністерства транспорту та будівництва РП  Пьотр  Стичень домовились про створення робочих груп по підготовці до  українсько-польського будівельного форуму  та про тісну співпрацю окремих департаментів міністерств у розробці  законодавчих інструментів фінансової та інвестиційної підтримки будівництва.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ