Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Спорт

Павло Коростильов – бронзовий призер чемпіонату Європи з кульової стрільби

Львівський стрілець Павло Коростильов став бронзовим призером чемпіонату Європи з кульової стрільби. Змагання тривають з 7 по 13 березня у Хорватії. Про це повідомляє ЛОР.
Фото: ЛОР

Павло Коростильов здобув «бронзу» в командній стрільбі з пневматичного пістолета на 10 метрів. Спортсмен зі Львівщини виборов медаль разом з партнерами по команді Олегом Омельчуком та Віктором Банькіним. 

«Срібло» – в команди Італії, а чемпіонами стала збірна Чехії.

«Лише один заліковий бал завадив нашим хлопцям здобути титул чемпіонів. А володарів «срібла», в яких такий самий результат, як в збірної України, визначили за кількістю влучених «десяток», – зазначили у департаменті спорту, молоді та туризму Львівської обласної військової адміністрації.

Павло Коростильов є представником львівської обласної «Школи вищої спортивної майстерності», тренується під керівництвом батька Сергія Коростильова на навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міноборони України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ