Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

Педагоги школи Монтесорі м. Ерфурта (Німеччина) поділилися досвідом зі львівськими освітянами

Сьогодні, 18 жовтня, відбулася зустріч начальника управління освіти Львівської міської ради Надії Оксенчук з директором приватної інтеграційної школи Монтесорі м. Ерфурта (Німеччина) Арведом Мюллером та педагогами цієї школи. На зустрічі обговорили питання щодо впровадження у львівських  дошкільних та шкільних навчальних закладах Монтесорі-педагогіки, яка  передбачає навчання дітей із захворюванням ДЦП, вадами зору, слуху разом із цілком здоровими дітьми. За словами Надії Оксенчук, така новітня педагогічна діяльність вже впроваджена у дитячому навчальному закладі №75 та в загальноосвітній школі №60.

На відміну від традиційної позиції вчителя, педагог в Монтесорі-групі віддає всю активність дитині, а сам переходить до ролі спостерігача і професійного помічника. «Допоможи мені зробити це самому!» - це основна умова  взаємодії дитини і дорослого. За час функціонування дошкільних Монтесорі-груп та Монтесорі-класу спостерігається збільшення мовної активності у хворих дітей, які до цього практично не розмовляли, покращення пам’яті та уваги, а також менш помітні поведінкові розлади.
«Для  здорових дітей та їхніх батьків перебування в одній групі з хворими дітьми стало школою милосердя і гуманізму, хоча цього вдалося досягти, подолавши значні психологічні труднощі та стереотипи мислення», – розповідає начальник управління освіти Львівської міської ради Надія Оксенчук.      

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...