Слухай онлайн
Cуспільство

Перелік доріг, які цьогоріч відремонтують за кошти з обласного бюджету, погоджено. Інтерактивна карта

Як повідомили Гал-інфо в прес-службі Львівської обласної ради, перелік доріг, які цьогоріч відремонтують за кошти з обласного бюджету, погоджено.

13 квітня на засіданні профільної комісії погодили переліки об'єктів доріг, будівництво, реконструкція та ремонт  яких пропонується здійснювати у цьому році в межах "Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов'язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг, на 2017 рік".

Відповідно до переліку передбачається ремонт доріг загального користування та комунальної власності в населених пунктах області. При визначенні переліків враховувався стан дорожнього покриття, завантаження автотранспортом, а також основні напрямки в частині розбудови дорожньої інфраструктури згідно зі Стратегією розвитку області.

Звертаємо вашу увагу, що профільна комісія визначила дороги загального користування, які будуть фінансуватися з обласного бюджету, а безпосередньо ділянки, на яких проводитимуться ремонтні роботи будуть уточнені та остаточно визначені після детального обстеження відповідних доріг.

Всього у програмі передбачено кошти в сумі 172 млн грн, за які планують відремонтувати 71,7 км вулично-дорожньої мережі.

З переліком доріг, які відремонтують цьогоріч, можна ознайомитися на інтерактивній карті.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ