Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Перший заступник міністра охорони здоров’я Віктор Весельський пропонує продати урядові автомобілі і за вилучені кошти забезпечити лікарів ноутбуками

Сьогодні в рамках приїзду до Львова урядової делегації на чолі з  з нагоди 750-річчя Львова,  Львівський онкологічний ценр відвідав перший  заступник міністра охорони здоров’я Віктор Весельський.
Як зазначив Віктор Весельський  зустріч ініційована  з метою почути думки  лікарів  і громадськості на місцях. Зокрема за програмою зустрічі перший заступник міністра  відвідає не тільки Львівський державний  онкологічно-лікувально діагностичний  центр але й ряд інших. А саме Львівський обласний клінічний лікувально-діагностичний   кардіологічний центр,  Львівську міську клінічну дитячу лікарню, студентський стоматологічний центр в ЛНУ ім. Данила Галицького та Трускавецький центр “Еліт” академіка Володимира Козявкіна, в якому  лікують дітей хворих на дитячий церебральний параліч.
На зустрічі йшлося в основному про проблему оснащення  радіологічного корпусу  онкологічного центру, зокрема про закупівлю гамма-ножа. Це прилад  для лікування пухлин голови, який дозволяє знищувати пухлину  не пошкоджуючи навколишніх  тканин.  Такий  прилад коштує кілька  десятків мільйонів гривень і  в світі їх є загалом  150, а в Україні взагалі немає. Йшлося також про проблеми реформування  системи охорони здоров’я.  Заступник міністра запевнив, що кошти для закупівлі оснащенння  радіологічного корпусу передбачені в бюджеті і обладнання буде закуплено. Також міністр звернув увагу на недоліки процедури закупівлі державою інсуліну, і пов’язані з цим проблеми.  Також Віктор Весельський зауважив, що було б добре  аби усі заступники міністра внутрішніх справ України продали  автомобілі  куплені за державний кошт і закупили для лікарів по ноутбуку.
“Я не розумію, чому в сільських школах та народних клубах вирішено питання комп’ютерного забезпечення, натомість у фельдшерських пунктах лікарі не мають можливості заносити у комп’ютери вкрай важливу інформацію. Тому я пропоную, аби кожен із заступників міністра внутрішніх справ продав по три свої автомобілі і купили лікарям по ноутбуку”, – зазначив перший заступник міністра охорони здоров’я Віктор Весельський.
 Головний лікар  онкоцентру Ігор Ковальчук навів статистику щодо захворюваності на онкозахворювання у Львівській області. Зокрема в Львівський державний  онкологічно-лікувально діагностичний  ценр  звертаються хворі з практично всіх областей Західної України.  цьогоріч кількість хворих збільшилася на 3-4 % . Зокрема щороку на облік  стають 7,5 тисяч осіб тільки з Львівської області. В рік лікується 13 тисяч людей з них 30% з інших областей. Всього в онкоцентрі проводиться 6-8 тисяч операцій в рік. Для цього працює 12 операційних в дві зміни. Проте проблем із чергами і негайним  оперативним  втручанням  вже немає.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...