Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Петро Олійник хоче вилучити з продажу всі стратегічно важливі земельні ділянки

Голова Львівської ОДА Петро Олійник хоче вилучити з продажу всі земельні ділянки на Львівщині, які б могли мати стратегічне значення для розвитку Львівської області. На цьому голова Львівської ОДА наголосив сьогодні, 22 вересня, на Колегії ЛОДА. За його словами, ЛОДА зараз підготує відповідне розпорядження, яке має закінчити до 26 вересня і воно відразу буде підписано.
 „Сьогодні, якщо ми розпродуватимемо бездумно землю, то ми програємо у боротьбі за інвесторів. Дуже багато інвесторів готові інвестувати у Львівську область, щодня до нас звертаються з новими і новими пропозиціями по інвестиційних проектах і ми стикаємось з проблемою, що нема земельних ділянок, які можуть задовільнити інвесторів. Зараз у структурах, які займаються продажем землі, оформленням дозволів на землю, страшна корупція і повна безвідповідальність, тому через такі махінації Львівська область дуже багато втрачає. Я вважаю, що треба на 100% у Львівській області змінити всіх митників і поміняти всіх державних службовців, бо якщо залишиться хоча б один, то ця бацила знову розійдеться. Звичайно, що до таких кардинальних заходів ніхто вдаватися не буде, однак ми обов’язково повинні вирішити цю проблему, особливо у Львові, де ситуація є найгіршою”, — наголосив Петро Олійник.
Керівник області дав доручення відтепер постійно розміщувати на сайті ЛОДА інформацію про вільні земельні ділянки, а також про продаж. Крім цього, Петро Олійник наголосив, що сьогодні Львівщині потрібна повна інвентаризація землі і треба це зробити якнайшвидше.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...