Петро Олійник обіцяв новому прокурору Львівщини підтримку обласної влади
Слухай онлайн
Політика

Петро Олійник обіцяв новому прокурору Львівщини підтримку обласної влади

Сьогодні, 27 липня, голова Львівської облдержадміністрації Петро Олійник взяв участь у представленні новопризначеного прокурора Львівської області Анатолія Прижка.

Генеральний прокурор України Олександр Медведько під час зустрічі з колективом Львівської обласної прокуратури подякував Євгену Блажівському, попередньому керівнику обласної прокуратури, за роботу та зачитав наказ від 25 липня цього року про призначення прокурором Львівської області строком на 5 років Анатолія Прижка. Також він зазначив, що «я задоволений роботою львівської прокуратури і вважаю, що вона завжди працювала достойно і виконувала свою функцію якнайкраще» .
Вітаючи Анатолія Прижка з призначенням, керівник області Петро Олійник подякував за роботу Євгену Блажівському та наголосив на тому, що у 2004 році фахова робота прокуратури довела, що закони України є основою роботи прокуратури та пообіцяв Анатолію Прижку абсолютну підтримку зі сторони обласної влади та силових структур області. Повідомила прес-секретар голови ОДА Іванка Попович.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...